Bazénová chemie, stavební chemie, spotřební chemie a čisticí prostředky - to vše naleznete v našem portfoliu produktů.

V e-shopu naleznete tyto položky: chlorová chemie (chlornan sodný, pH-,vločkovač..), bezchlorová chemie (oxy tablety), saunové esence, parní esence, peelingové soli a bazénové příslušenství dále pak silikonové tmely, silikonové kaučuky, akrylátové tmely, speciální tmely, lepidla, polyuretanové tmely, chemické kotvy, polyuretanové pěny, technické spreje a maziva, nátěry a přísady vč. dalšího stavebního příslušenství. V neposlední řadě nabízíme také: modrou skalici, směs do ostřikovačů, rozmrazovač skel, čistič skel, čistič grilů, čistič koupelen, čistič spár a mnoho dalšího. Doufáme, že se vám budou naše stránky líbit a těšíme se na budoucí spolupráci.

Esence do prostoru - různé vůně

Přírodní éterická esence do prostoru.
230 ml spray
Esence do prostoru - různé vůně

Vonný koncentrát esence do prostoru je vyroben na přírodní bázi přírodních éterických olejů. Intenzitu lze volit dle prostoru - doporučené dávkování 1 - 2 dávky do prostoru 20 - 30 m2 . Esence vhodná do bytů, kanceláří, automobilů, ale i do odpočíváren a tepidarií. Možno použít i v automatickém rozprašovači. Velký sortiment vůní. 

Kód: CCH015 € 0,00

Peelingová sůl - různé vůně

balení 5 kilogramů
Peelingová sůl - různé vůně

Peelingová mořská sůl je ideálním přírodním produktem pro dokonalou a zároveň šetrnou očistu pokožky v průběhu saunování a před jeho koncem. Jedná se o vyčištěnou a rozdrcenou mořskou sůl, která si v sobě zachovává přirozený obsah jódu, hořčíku a dalších minerálních látek. V průběhu saunování se póry pokožky díky teplotě a vlhkosti otevřou, což je ideální stav pro použití peelingové soli. Sůl se na mokrém těle rozpouští, proniká do kůže a její mikročástečky tak umožňují citlivě odstraňovat nečistoty, toxiny a odumřelé buňky.

Kód: CCH018 € 0,00
Esence sauna - různé vůně 5 l

Všechny esence jsou k dispozici jako 100% koncentráty vonného aroma.Esence pomáhají uvolnit vnitřní napětí, navodit pocit klidu, radosti a relaxace.Seznam vůní Vám můžeme zaslat na vyžádání emailem nebo upřesnit po Vaší objednávce telefonicky.

Kód: CCH013 € 0,00